Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.
Wałcz



UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny
Firma - adres:

ALBOR Sp. z o.o. Sp. k.

  • 78-600 Wałcz

  • - Serwis:
    ul. Bydgoska 32-34  Mapa dojazdu
    Tel.: +48 673872100
    Fax +48 672584055
    E-mail: albor@albor.com.pl


    - Sprzedaż pojazdów:
    ul. Wojska Polskiego 123   Mapa dojazdu
    Tel.: +48 672582626
    E-mail: lukasz@albor.com.pl


  • 75-845 Koszalin

  • - Serwis, sprzedaż pojazdów:
    ul. Ekonomiczna 11   Mapa dojazdu
    Tel.: +48 673872100
    E-mail: albor@albor.com.pl

         Dane rejestrowe firmy
         Regulamin serwisu
         Cennik stawek godzinowych serwisu
    Dołącz do ALBOR na Facebooku ALBOR na Facebooku

    Centrum Serwisowe Mobile 24

    Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
    Tel:   +48 22 22 99 000
    MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
    Prezes Zarządu
    Bolesław Rafałko
    Tel.: +48 673872525
       
       
    E-mail: boleslaw@albor.com.pl
       

    Wiceprezes Zarządu
    Łukasz Rafałko
    Tel.: +48 673872100
     
    Mobile: +48 665392002
    E-mail: lukasz@albor.com.pl
       

    Członek Zarządu
    Alina Rafałko
    Tel.: +48 673872105
     
     
    E-mail: albor@albor.com.pl
       

     Członek Zarządu
    Armin Andrzejak
    Tel.: +48 673872100
     
    Mobile: +48 665392006
    E-mail: armin@albor.com.pl
       

     Członek Zarządu
    Karolina Andrzejak
    Tel.: +48 673872105
     
    Mobile: +48 665392007
    E-mail: karolina@albor.com.pl
       

    Dyrektor administracyjny
    Robert Krawczyk
    Tel.: +48 673541383
     
    Mobile: +48 785106106
    E-mail: robert@albor.com.pl
       

    Kierownik administracyjny
    Zygmunt Kwiatkowski
    Tel.: +48 673872100
     
    Mobile: +48 691391108
    E-mail: zygmunt@albor.com.pl
       

    Kierownik zmiany
    Jerzy Majorczak
    Tel.: +48 673872106
       
    Mobile: +48 665392011
    E-mail: jerzy@albor.com.pl
       

    Kierownik zmiany
    Daniel Maciejewski
    Tel.: +48 673872106
     
    Mobile: +48 665392023
    E-mail: daniel@albor.com.pl
       

    Specjalista ds. gwarancji
    Maciej Pastuszak
    Tel.: +48 673541388
     
    Mobile: +48 691391014
    E-mail: maciej@albor.com.pl
       

    Dział Obsługi Klienta
    Edyta Kwiecień
    Tel.: +48 673872106
       
    Mobile: +48 691391196
    E-mail: serwis@albor.com.pl
       

    Dział Obsługi Klienta
    Justyna Kińska
    Tel.: +48 673872106
       
    Mobile: +48 887450532
    E-mail: justyna@albor.com.pl
       

    Mobilny sprzedawca usług serwisowych
    Marek Góral
    Mobile: +48 691391183
       
       
    E-mail: marek@albor.com.pl
       

    Kierownik
    Jacek Broniecki
       
     
    Mobile: +48 665392024
    E-mail: jacek@albor.com.pl
       

    Kierownik działu sprzedaży części
    Sławomir Mazur
    Tel.: +48 673872631
     
    Mobile: +48 665392010
    E-mail: slawek@albor.com.pl
       

    Specjalista ds. sprzedaży
    Marcin Twardowski
    Tel.: +48 673871906
     
    Mobile: +48 665392018
    E-mail: marcin@albor.com.pl
       

    Specjalista ds. sprzedaży
    Artur Szostek
    Tel.: +48 673541387
     
    Mobile: +48 691391076
    E-mail: artur@albor.com.pl
       

    Specjalista ds. sprzedaży
    Mateusz Mączka
    Tel.: +48 673871907
     
    Mobile: +48 695504472
    E-mail: mateusz@albor.com.pl
       

    Kierownik magazynu
    Adam Mączka
    Tel.: +48 673872100
     
    Mobile: +48 665392014
    E-mail: adam@albor.com.pl
       

    Sales Manager
     

    Bartosz Sudoł
    Tel.: +48 672582626
       
    Mobile: +48 665392025
    E-mail: bartek@albor.com.pl

    Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
    ciężarowych, naczep, przyczep

    Piotr Patrzek
    Tel.: +48 672582626
     
    Mobile: +48 665400583
    E-mail: piotr@albor.com.pl

    Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
    ciężarowych, naczep, przyczep

    Marcin Graczykowski
    Tel.: +48 672582626
     
    Mobile: +48 665392027
    E-mail: marcing@albor.com.pl

    Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
    osobowych i dostawczych

    Jacek Cichy
    Tel.: +48 672582626

     
    Mobile:  +48 665396846
    E-mail: salon@albor.com.pl

    Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
    ciężarowych FORD

    Tomasz Robaszyński
       
       
    Mobile: +48 665001110
    E-mail: tomasz@albor.com.pl

    Kierownik działu obsługi klienta
     

    Aleksandra Taras
    Tel.: +48 673541385
       
    Mobile: +48 691391171
    E-mail: ola@albor.com.pl
       

    Obsługa klienta, fakturowanie
    Joanna Antkiewicz
    Tel.: +48 673541385
     
    Mobile: +48 887450533
    E-mail: joanna@albor.com.pl

    Doradca ds. leasingu i obsługi klienta
     
    Małgorzata Przytuła
    Tel.: +48 673541385
     
    Mobile: +48 665392009
    E-mail: malgorzata.przytula@albor.com.pl

    Specjalista ds. logistyki i zakupu pojazdów
     

    Marta Frejmut
    Tel.: +48 673541385
     
    Mobile: +48 665393429
    E-mail: marta@albor.com.pl

    Główny księgowy
    Renata Spyrzewska
    Tel.: +48 673872526
     
    Mobile:  +48 665393325
    E-mail: renata@albor.com.pl
       

    Księgowa
    Anna Strąk
    Tel.: +48 673870444
     
     
    E-mail: anna@albor.com.pl

    Księgowa
    Iwona Kwiecień
    Tel.: +48 673872526
       
    Mobile: +48 691391195
    E-mail: iwona@albor.com.pl
       

    Księgowa
    Agnieszka Abramek vel Janiszewska
    Tel.: +48 673541386
       
     
    E-mail: agnieszka@albor.com.pl
       

    Specjalista ds. Kadr i Płac
    Urszula Chlebowska
    Tel.: +48 673872105
     
     
    E-mail: ula@albor.com.pl
       

    Księgowa-Kasjer
    Monika Czarnecka
    Tel.: +48 673872100
       
     
    E-mail: kasa@albor.com.pl
       

    Księgowa-Kasjer
    Mariola Tarnowska
    Tel.: +48 673872100
     
     
    E-mail: kasa@albor.com.pl